Masaż Relaksacyjny

Jak działa masaż relaksacyjny?

Wykonywany jest w oparciu o techniki masażu szwedzkiego i technik orientalnych. Powolne ruchy mają działanie antystresowe i uspokajające. Masaż pozwala pozbyć się napięcia w całym ciele, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje niekorzystne efekty stresu takie jak nerwobóle, bóle głowy, pleców, bezsenność. Łagodzi stany nerwicowe, wzmacnia chęć do życia i podnosi witalność.

PRZYGOTOWANIE:
  • Jako że zabieg obejmuje całe ciało, należy przed rozpoczęciem zabiegu zdjąć całą garderobę i przebrać się w łazience w jednorazowe stringi i biustonosz (mężczyźni mogą zostać w bokserkach lub założyć jednorazowe stringi). Będąc tak przygotowane, kładziemy się na stole do masażu a masażysta przykrywa nas ręcznikiem, zdejmując go podczas zabiegu i przykrywając z powrotem po zakończeniu masażu.

  • Podczas zabiegu w tle puszczana jest delikatna muzyka relaksacyjna / odgłosy przyrody. A jeśli jest takie życzenie, to możemy również użyć płyty CD przyniesionej przez pacjentkę.

  • Przed zabiegiem należy zadbać o higienę całego ciała - proszę się koniecznie wykąpać i dokładnie umyć, inaczej istnieje ryzyko infekcji i zakażeń.

  • Od swoich pacjentów, tak jak i od siebie, wymagam zachowania wysokiego poziomu higieny osobistej.

  • Zarówno przed jak i po zabiegu można się odświeżyć - do dyspozycji pacjentów pozostawiam w pełni wyposażoną łazienkę (wilgotne chusteczki higieniczne; antybakteryjny płyn do mycia rąk; hipoalergiczne kosmetyki do demakijażu: mleczko, płyn micelarny, baza myjąca; kosmetyki do kąpieli odpowiednie dla skóry wrażliwej: płyn do ciała, szampon, płyn do higieny intymnej; bawełniany ręcznik kąpielowy oraz jednorazowe ręczniki do rąk).