Rekomendacja autorki metody
Wybrane komentarze

"Rok temu poddałam się serii kilkunastu zabiegów Japońskiego Cosmoliftingu u p. Przemka.

Efekt po serii zabiegów przeszedł moje oczekiwania, bezinwazyjnie i bezpiecznie bruzdy przynosowe się znacznie zmniejszyły a drobne zmarszczki się znacznie spłyciły. Zabieg jest niezwykle relaksujący. Pan Przemek jest bardzo profesjonalny w tym co robi, bardzo przykłada się do zabiegu, jest delikatny i zawsze taktowny, będąc w gabinecie zawsze czułam się wyjątkowo. Taka chwila przyjemności dla ciała i duszy. Po serii zabiegów zrobiłam sobie kilka miesięcy przerwy, efekt po serii zabiegów się utrzymywał. Postanowiłam, jednak chodzić do p. Przemka regularnie co 3 tygodnie na zabieg przypominający, gdyż mojemu ciału brakowało tej "uczty". Widzę, że po zabiegach przypominających efekt się nadal utrzymuje. Gorąco polecam zabiegi p. Przemka, za rozsądna cenę otrzymuje się wspaniały zabieg, który zawsze jest ucztą."

 

 

"Cosmolifting to dwie bardzo relaksujące godziny masażu twarzy i szyi. Rozmasowane zostają nie tylko zmarszczki, ale i natrętne myśli. Twarz, głowa i ciało jest odprężone. Zdecydowanie warto zrobić sobie taką przyjemność."

 

 

"Odprężenie i relaks. Skóra odzyskuje  witalnośc. Oprócz jakości zabiegu brawo dla Pana Przemka, który swoim spokojem i stworzoną atmosferą zwielokratnia efekt relaksu w trakcie zabiegu.  Polecam i do zobaczenia."

 

 

"Refleksoterapia stóp u Pana Przemka to istny raj dla moich stópek! (...)

Zjawiłam się u Pana Przemka i nie oczekiwałam cudów, sceptycznie podchodziłam do leczniczego masażu,

bardziej zależało mi na relaksie i rozmasowaniu zmęczonych stóp. Jednak po kilku zabiegach widzę ogromną poprawę,

mój organizm się oczyszcza z toksyn, zdecydowanie lepiej się czuję i stopy nie są już tak zmęczone jak kiedyś.

Ponad to cała otoczka towarzysząca przy masażu jest profesjonalna i perfekcyjnie wycisza nawet taką gadułę jak ja.

Polecam serdecznie Pana Przemka!!! :)"

 

 

 

Miałeś okazję skorzystać już z któregoś z oferowanych przez nas zabiegów? Podziel się swoją opinią oraz wrażeniami na Facebook'u  lub zostaw poniżej swój komentarz.
Dziękuję
Wystaw opinię :

 

 

Mariola S. (lat 52)

(środa, 4. listopada 2015 14:07)

W gabinecie Pana Przemka korzystam z serii masaży twarzy i stóp, w zakresie terapii neuro - odruchowej Sorensensistem TM. Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Zabiegi świetnie odprężaj i stymulują pracę narządów wewnętrznych. Coraz bardziej przekonuję się, że podjęłam właściwą decyzję wybierając gabinet Relax & Beauty. Pan Przemek posiada dużą wiedzę, jest profesjonalistą, dla którego najistotniejsze jest moje zdrowie i zadowolenie. z odbytego masażu. W gabinecie jest zawsze sterylnie czysto, panuje miła i odprężająca atmosfera. Czas tam spędzony pozwala na pełen relaks, którego bardzo potrzebuję. Polecam zabiegi wykonywane przez Pana Przemka, ponieważ prowadzone są sumiennie, na wysokim poziomie profesjonalizmu i spełniają moje oczekiwania.

 

 

Joanna M. (lat 48)

(środa, 28. stycznia 2015 12:04)

Rok temu poddałam się serii kilkunastu zabiegów Japońskiego Cosmoliftingu u p. Przemka. Efekt po serii zabiegów przeszedł moje oczekiwania, bezinwazyjnie i bezpiecznie bruzdy przynosowe się znacznie zmniejszyły a drobne zmarszczki się znacznie spłyciły. Zabieg jest niezwykle relaksujący. Pan Przemek jest bardzo profesjonalny w tym co robi, bardzo przykłada się do zabiegu, jest delikatny i zawsze taktowny, będąc w gabinecie zawsze czułam się wyjątkowo. Taka chwila przyjemności dla ciała i duszy. Po serii zabiegów zrobiłam sobie kilka miesięcy przerwy, efekt po serii zabiegów się utrzymywał. Postanowiłam, jednak chodzić do p. Przemka regularnie co 3 tygodnie na zabieg przypominający, gdyż mojemu ciału brakowało tej "uczty". Widzę, że po zabiegach przypominających efekt się nadal utrzymuje. Gorąco polecam zabiegi p. Przemka, za rozsądna cenę otrzymuje się wspaniały zabieg, który zawsze jest ucztą.

 

 

Anna Orlik 

(niedziela, 14. grudnia 2014 20:23)

Polecam masaż wykonywany przez Przemka Piórkowskiego! Miałam 2 masaże stóp: według metody Inge Dougans i według Lone Sorensen. Powiem jedno - warto wracać do Relax&Beauty.

 

 

Agnieszka Z. (lat 32)

(czwartek, 4. grudnia 2014 22:21)

Rewelacyjny zabieg. Japonski Cosmolifting twarzy oraz Cosmoeye therapi, zachwyciły mnie. To prawdziwa gimnastyka mojej twarzy i relaks w jednym. Niezwykle starannie wykonany zabieg oraz profesjonalizm i ogromna wiedza Pana Przemka sprawiły, że na pewno wrócę:) Po zabiegu czułam się doskonale. Polecam wszystkim wymagającym miłośnikom masaży!

 

 

Monika R. (lat 39)

(sobota, 2. sierpnia 2014 23:58)

Właśnie zakończyłam serię 8 zabiegów Cosmolifting. Na pierwszy zabieg zdecydowałam się z głównie z ciekawości i potrzeby relaksacji w trudnym dla mnie momencie życia. Generalnie jestem zwolenniczką natury i ekologii, aczkolwiek mam na swoim koncie też pierwsze doświadczenia z medycyną estetyczną (wypełniacze). Przed zabiegami trochę poszukałam informacji o stymulacji mięśni twarzy i ta forma „odmładzania” wydała mi się na tyle nieinwazyjna i bezpieczna, a przy tym przyjemna, że zdecydowałam się spróbować. Pierwszy zabieg, w tym efekt po nim zdecydowanie przeszedł moje oczekiwania. Sam zabieg był bardzo relaksujący, a zaraz po nim twarz od razu była promienna, skóra napięta, oczy jakby bardziej otwarte. Czuła się i wyglądałam jak po urlopie. Następnego dnia twarz nadal była bardziej zwarta i wypoczęta (co zwykle mijało w przypadku standardowych masaży twarzy wykonywanych przy okazji zabiegów na twarz w gabinetach kosmetycznych). I do tego po raz pierwszy w życiu poczułam mięśnie twarzy, że ja w ogóle mam :) To mnie przekonało do zdecydowania się na serię zabiegów (2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie). Kolejne zabiegi, w uzgodnieniu ze mną, były przeprowadzane już z nieco większą siłą dostosowana do moich indywidualnych potrzeb, ale i tak udawało mi się prawie zasnąć momentami. Efekt końcowy jest widoczny i widzą go osoby postronne, od których słyszę, że wspaniale wyglądam, choć są w stanie powiedzieć, co dokładnie zmieniła się w mojej twarzy, i to w tym trudnym okresie dla mnie. Jedna osoba tylko wprost powiedział, że jakoś „podniosły mi się policzki i dół twarzy” sugerując, że chyba się czymś wypełniłam;) To dla mnie najlepsza rekomendacja zabiegów cosmoliftigu Pana Przemka. I już teraz wiem, ze to duża lepsza inwestycja niż wypełniacze kwasu hialuronowego, która akurat u mnie bardzo szybko się wchłaniają i tylko „rozciągają” twarz, zamiast ja stymulować do samodzielnej regeneracji i napinania.Duży plus to lokalizacja gabinetu – w kameralnym mieszkaniu przearanżowanym na gabinet. Daje to poczucie intymności, komfortu i sprzyja relaksowi. I na koniec oczywiście duże słowa uznania dla Pana Przemka – bo to jego profesjonalizm, dokładność i pasja w odniesieniu do tego co robi są gwarantem wysokiej skuteczności zabiegów.Już umówiłam się na zabieg „przypominający” po serii w najbliższym miesiącu:)

 

 

Malgorzata A. (lat 49)

(środa, 25. czerwca 2014 11:26)

Japonski Cosmolifting twarzy razem z CosmoEye therapi:wspaniale odczucie pelnego relaksu; pelny profesjonalizm zstrony P. Przemka  duze uznanie oraz dokladnosc wykonywanego zabiegu. Polecam  warto sobie pozwolic na chwileczke pelnego zrelaksowania w gabiniecie P. Przemka

 

 

Dorota Kuczynska (lat 55)

(piątek, 6. czerwca 2014 22:32)

Jestem od lat milosniczka wszelkich masazy, korzystam z roznych form i glownie ze wzgledu na ciekawosc zapisalam sie na japonski masaz twarzy (cosmolifing+cosmoeye) w gabinecie p.Przemka, co okazalo sie nad wyraz przyjemnym doswiadczeniem juz od chwili dokonywania rezerwacji zabiegu. Profesjonalizm, wiedza i uprzejmosc oraz kultura z jaka sie spotkalam sa znakomita podstawa do kontynuacji wizyt w gabinecie Relax and Beauty.

 

 

Małgorzata Tymińska (lat 54)

(niedziela, 1. czerwca 2014 11:41)

Na zabieg Japoński kosmolifting twarzy +szyja i dekolt namówiła mnie moja instruktorka jogi. Jestem fizjoterapeutką i chcę poznawać nowości a szczególnie interesuje mnie refleksoterapia więc poszłam do pana Przemka. Po pierwszych zabiegach nie było  efektów ale już po kilku słyszałam od znajomych że pięknieję!! Mam ważne zmiany zdrowotne -ustąpiły mi problemy z zatokami! teraz wierzę że to chirurgia bez skalpela ale zabiegów musi być seria a najlepiej kilka.Mam jeszcze ochotę na refleksologię stóp jest to jedyna bezinwazyjna metoda lecznicza -bezpieczne oczyszczanie a więc leczenie!!!!Moi pacjenci powinni tak być rehabilitowani.Polecam zabiegi Pana Przemka-młody ,ambitny i zdolny terapeuta.Pomaga,leczy i sprawia że piękniejemy.

 

 

Dorota Zakrzewska (lat 52)

(czwartek, 29. maja 2014 14:07)

Pierwszy raz korzystałam z takiego masażu twarzy, zabieg przebiegał w miłej i niezwykle relaksującej atmosferze. Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim serdecznie.

 

 

Hanna (lat 47)

(poniedziałek, 19. maja 2014 11:49)

gorąco polecam,zabieg wykonany bardzo profesjonalnie,w miłej atmosferze można nie tylko się wspaniale zrelaksować, odpocząć i poczuć trochę młodszą ale po zabiegu przekonać się ,że efekt jest wspaniały :-)

 

 

Małgorzata (lat 47)

(piątek, 16. maja 2014 16:23)

Bardzo polecam Japoński Cosmolifting twarzy + CosmoEye Therapy. Jest to niezwykle przyjemny, relaksujący i efektywny zabieg. W dodatku wykonany w bardzo miłej  atmosferze przez prawdziwego profesjonalistę. Sama na pewno jeszcze nie raz skorzystam z tego zabiegu.

 

 

Katarzyna O. (lat 43)

(poniedziałek, 5. maja 2014 13:03)

Wspaniały zabieg!!!! Dal mnie alergiczki jest to alternatywa dla zabiegów w zwykłym gabinecie kosmetycznym po których dostawałam pokrzywki. Poz tym zabieg przeprowadzany jest w tak miłej atmosferze ,że się nie chce wychodzić. Gabinet jest bardzo pięknie urządzony, jest czysto wręcz sterylnie pan przeprowadzający zabieg bardzo  profesjonalny. No i w końcu efekt zabiegu po prostu rewelacjyjny

 

 

Gosława Biernat (lat 43)

(poniedziałek, 14. kwietnia 2014 22:18)

Pełen profesjonalizm!Uszanowanie!

 

 

Dorota S. (lat 50+)

(niedziela, 16. lutego 2013 22:23)

Od roku korzystam z masaży twarzy u Pana Przemysława i nadal jestem bardzo zadowolona zarówno z zabiegu jak i jego rezultatu. W zeszłym roku pierwszy raz skorzystałam z polecanego przez p.Przemka kremu, wersja wiosenno-letnia sprawdziła się super. W okresie zimy skóra jednak przesuszyła się i trochę z niepokojem że to już koniec zimy i że wesja zimowa bedzie za ciężka i za tlusta nabylam 1 słoiczek. Wrażenia - lekki , spieniony budyń o milym zapachu. Zaraz po aplikacji jakby uczucie niewłchonietego kremu, ale po chwili... super aksamitna i gładka skóra. Ja mam skóre mieszaną ale pracuję duzo w klimatyzacji i krem sprawdza się zarówno na noc jak i pod makijaż. Bardzo polecam. Myslę że w okresie wiosny bedę go stosować na noc, a wersje sprawdzoną lekką na dzień.

 

 

Monika Piotrowicz (lat 23)

(czwartek, 13. lutego 2014 13:27)

Refleksoterapia stóp u Pana Przemka to istny raj dla moich stópek! Bardzo dużo się ruszam, także nie raz ból stóp mi doskwierał + mam problemy z krążeniem. Zjawiłam się u Pana Przemka i nie oczekiwałam cudów, sceptycznie podchodziłam do leczniczego masażu, bardziej zależało mi na relaksie i rozmasowaniu zmęczonych stóp. Jednak po kilku zabiegach widzę ogromną poprawę, mój organizm się oczyszcza z toksyn, zdecydowanie lepiej się czuję i stopy nie są już tak zmęczone jak kiedyś. Ponad to cała otoczka towarzysząca przy masażu jest profesjonalna i perfekcyjnie wycisza nawet taką gadułę jak ja. Polecam serdecznie Pana Przemka!!! :)

 

 

Joanna Mitoraj (lat 47)

(poniedziałek, 06. stycznia 2014 18:29)

Polecam  zabieg Japoński Cosmolifting twarzy + CosmoEye Therapy w wykonaniu Pana Przemka, istny raj dla twarzy i duszy. 1,5 godziny relaksu i odprężenia. Jest to doskonały sposób na zrobienie Sobie prezentu i zainwestowanie w Siebie.

 

 

Małgorzata Ciesińska (lat 66)

(sobota, 04. stycznia 2014 17:59)

Japoński Cosmolifting twarzy+CosmoEye Therapy+szyja i dekold+maski.Zabieg oceniam wspaniale - pełny profesjonalizm pana Przemka, wszystko objaśnia, odpowiada na pytania,doradza.Pomieszczenie nieduże ale pełny komfort.Palące się świece, cudna relaksujaca muzyka zwielokrotniają efekt niesamowitego relaksu, odprężenia.Kilkakrotnie zasypiałam i budziłam się.Nie chciałam wstawać z łóżka.Czułam się kilka lat młodsza, twarz wypoczęta, napięta , gładsza.Wrócę tam na pewno.Polecam wszystkim !!!

 

 

Iwona Thierry (lat 60)

(piątek, 03. stycznia 2014 20:30)

Z zabiegów refleksoterapii stóp korzystałam wielokrotnie, w kilku miejscach na świecie. Z satysfakcją stwierdzam, że jakość tego zabiegu wykonanego przez Pana Przemka nie odbiega od tych w najbardziej znanych centrach Azji Południowo-Wschodniej. To miło, że można w Warszawie skorzystać z takiego profesjonalnego zabiegu. Do tego gabinet jest czysty i schludny, atmosfera przyjazna, a Pan Przemek otwarty i kompetentny. Dziękuję :-)

 

 

Katarzyna Marszal (lat 50)

(poniedziałek, 09. grudnia 2013 19:32)

Cosmolifting to dwie bardzo relaksujące godziny masażu twarzy i szyi. Rozmasowane zostają nie tylko zmarszczki, ale i natrętne myśli. Twarz, głowa i ciało jest odprężone. Zdecydowanie warto zrobić sobie taką przyjemność.

 

 

Katarzyna Ojrzanowska

(wtorek, 03. grudnia 2013 18:18)

Która z Pań chce się max.zrelaksować i do tego spłycić zmarszczki na buźce......polecam gorąco paluszki P. Przemka i jego profesjonalne podejście oraz duże zaangażowanie.Miła atmosfera.....było superrrrrrrr :D

 

 

Anna W. (lat 42)

(poniedziałek, 02. grudnia 2013 21:33)

Japoński Cosmolifting twarzy - świetny zabieg, moja skóra była jak po dłuższym urlopie w cieplych krajach. Chyba sobie zrobię prezent i będę kontynuować :)

 

 

Dobrota K. (lat 43)

(poniedziałek, 02. grudnia 2013 11:31)

Cosmolifting- bardzo odprezajacy masaz. Swietnie sie po nim czulam. Twarz byla wypoczeta, wygladzona i promienna.Rekomenduje w 100%

 

 

Regina F. (lat 59)

(piątek, 22. listopada 2013 17:13)

Bardzo przyjemny i relaksujący zabieg. Pan Przemek to wysokiej klasy specjalista posiadający ogromną wiedzę fachową a przy tym jest b. miły i kulturalny. Wymogi higieniczne też bez zarzutu. Zabieg w wykonaniu Pana Przemka szczerze POLECAM!

 

 

Lidia S. (lat 56)

(poniedziałek, 18. listopada 2013 12:41)

Zabieg rewelacyjnie odprężający.Skóra twarzy po zabiegu świeża i wygładzona. No i ten super relaksujący głos i troskliwość Pana Przemka.Była to moja pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia wizyta.

 

 

Mirosław Stefanek (lat 47)

(piątek, 01. listopada 2013 22:51)

Jestem zachwycony masażem stóp. Już po pierwszym zabiegu jest dużo, dużo lepiej.

 

 

Anna M. (lat 50)

(poniedziałek, 28. października 2013 10:21)

Japoński Cosmolifting twarzy i CosmoEye gorącao polecam. Odprężenie i relaks. Skóra odzyskuje  witalnośc. Oprócz jakosci zabiegu  brawo dla Pana Przemka, który swoim spokojem i stworzona atmosferą zwielokratnia efekt relaksu w trakcie zabiegu.  Polecam i do zobaczenia

 

 

Katarzyna Chracewicz (lat 44)

(niedziela, 27. października 2013 20:44)

Zabieg super, bardzo przyjemny, czułam się zrelaksowana, twarz po zabiegu gładka jakby wyprasowana, zmarszczki zniknęły. Pan Przemek to specjalista i fachowiec z ogromną wiedzą.

 

 

Aldona D.

(sobota, 07. września 2013 17:23)

Witam, jestem po pierwszym zabiegu, i myślę że nie ostatnim. Pan Przemek okazał się prawdziwym profesjonalistą. Sam zabieg jest odprężający i uspokajający. Polecam wszystkim i pozdrawiam

 

 

Dagmara J. (lat 49)

(niedziela, 01. września 2013 20:09)

Jestem po pierwszym zabiegu refleksologii stóp. Wrażenia bardzo pozytywne. Za wcześnie komentowac efekty,ale już po tym zabiegu zmniejszył sie ból w stopach i mam lepiej przespane noce. Pan Przemek jest super fachowcem,ciekawie i cierpliwie przekazuje swoją wiedzę. Gabinet jest przytulny i czysty .Polecam !!!

 

 

Arek R. (lat 40)

(wtorek, 20. sierpnia 2013 14:19)

Polecam rzetelność i fachowość Pana Przemysława.Efekt zabiegu odczuwalny i widoczny juz po pierwszej wizycie.

 

 

Ewa G. (lat 39)

(sobota, 13. lipca 2013 15:39)

Niesamowity relaks i czysta przyjemność podczas odmładniania.Japoński Cosmolifting twarzy to jest to co każda kobieta powinna systematycznie robić dla swojego wyglądu. Oprócz głębokiego relaksu podczas zabiegu poprzez masaż wpływa się bezpośrednio na skórę i mięśnie twarzy. Po zabiegu twarz wydaje się wyprasowana ze zmarszczek a skóra cudownie jędrniejsza. Nawet po jednym zabiegu widać efekt młodszego " spojrzenia" i mniejszych mimicznych zmarszczek. Ogólnie występuje efekt odmłodnienia... cudownie byłoby móc systematycznie korzystać z tej cudownej terapii !!!

 

 

Dorota Umecka (lat 43)

(wtorek, 9. lipca 2013 09:49)

zabieg japoński-cosmo-lifting-twarzy naprawdę polecam daje natychmiastowe rezultaty a Pan Przemek prawdziwy specjalista znający się na swoim fachu.

 

 

Agnieszka Jakowiecka (lat 48)

(poniedziałek, 8. lipca 2013 19:32)

Po raz pierwszy zdecydowałam się na zabieg japońskiego Cosmoliftingu Twarzy i CosmoEye Therapy. Gabinet Relax and Beauty znajduje się w samym centrum Warszawy, jest mały ale czysty, a Pan Przemek ma przygotowane mleczka i płyny do zmywania makijażu oraz wodę i herbatę dla spragnionych. Zabieg wraz z dokładnym wytłumaczeniem zasad, trwał prawie dwie godziny, a wrażenie było zupełnie inne - że to szybki zabieg. Szybki i przyjemny, zupełnie nic nie bolało (a zakładałam tę mozliwość), natomiast Pan Przemek delikatnie masował twarz, naciskał na newralgiczne punkty, zwłaszcza okolic oczu.  W trakcie prawie usnęłam. Jeszcze nie wiem, czy powtórzę zabieg, ale skóra twarzy po zabiegu jest bardziej napięta i zdecydowanie mniej szara.

 

 

Helena O. (lat 58)

(piątek, 5. lipca 2013 19:32)

bardzo mily pan.dokladnie wprowadza w techniki wykonania masażu co wprowadza w mily relax.masaz wykonoje bardzo delikatnie i b.dokladnie.twarz zrobila sie bardziej napieta i wypoczeta.naprawde polecam takiego pana i  gabinet warto odwiedzic. a sama skorzystam napewno jeszcze nie jeden raz.

 

 

Anna Olszewska (lat 34)

(czwartek, 4. lipca 2013 23:16)

Polecam zabiegi u pana Przemka. Jest bardzo dokładny, dobrze przygotowany merytorycznie i sympatyczny. Miałam wykonany japoński cosmolifting, po którym czuję się super a skóra twarzy wyglada na bardziej napiętą. Naprawdę warto

 

 

Agnieszka D. (lat 39)

(środa, 26. czerwca 2013 11:56)

Skorzystałam u Pana Przemka z Cosmoliftingu twarzy. Zabieg okazał się niesamowicie relaksującym. Zgodnie z obietnicą nastepnego  dnia byłam pałna energii i optymizmu.Twarz wygląda wspaniale, jest rozświtlona i promienna, zniknęły też objawy zmęczenia. Gabinet jest mały i przytulny a Pan Przemek zasługuje na opinię super profesjonalisty oddanego swojej pracy. Udziela także wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Z całą pewnością warto zapewnić sobie taką odrobinę luskusu. Gorąco polecam!

 

 

Ewa G. (lat 50+)

(poniedziałek, 24. czerwca 2013 10:14)

Skorzystałam z zabiegu cosmoliftingu japońskiego twarzy u pana Przemysława i zdecydowanie oraz z dużą przyjmenością polecam ten zabieg. Pan Przemysław wykonuje zabieg bardzo profesjonalnie, a przy tym w miłej atmosferze, spokojnie, bez pośpiechu, poświęcając naprawde dużo czasu dla jednego klienta.  Masaż jest bardzo przyjemny i niezwykle odprężający.Twarz (i nie tylko)po zabiegu jest zrelaksowana, odprężona, dzięki temu pewnie również bardziej napięta.Wart polecenia.

 

 

Natalia B. (lat 25)

(środa, 19. czerwca 2013 21:55)

Cosmolifting - jednorazowy zabieg będący prezentem od chłopaka z okazji dnia dziecka :) Z powodu mojego młodego wieku na mojej twarzy nie widać jeszcze śladów upływającego czasu, jednak zabieg okazał się bardzo odprężający i przyjemny.Pan Przemysław w szczegółach opowiedział o zabiegu i nie tylko. Serdecznie zapraszam wszystkich do salonu Relax & Beauty, na prawdę warto.

 

 

Kasia Dadacz (lat 35)

(wtorek, 18. czerwca 2013 13:13)

Cosmolifting to super zabieg polecam z maseczkami, skóra jest super wygładzona i odprężona. Najbardziej jestem zadowolona z liftingu oczu, takiego efektu liftingu nie miałam po żadnym innym zabiegu, rozjasniona  i napięta skóra pod oczami, polecam. Na pewno jeszcze skorzystam np przed impezą bo efetk widac od razu. Gabinet ładny, czysty a podczas masażu relaksująca muzyka.

 

 

Beata Ż.

(niedziela, 16. czerwca 2013 08:05)

Jeszcze żaden zabieg nie odprężył mnie tak głęboko. Rysy twarzy wyraźnie złagodniały, napięcie skóry wyraźnie sie poprawiło, linia żuchwy wyostrzyła się. Doskonała alternatywa dla drogich i czasem niezbyt skutecznych kremów. Świetny zabieg przed "wielkim" wyjściem.

 

 

Barbara R.

(wtorek, 4. czerwca 2013 10:55)

Skorzystałam z masażu twarzy i szyi i byłam bardzo zadowolona.Pan Przemek objaśnia przed i podczas zabiegu wszelkie aspekty tego rodzaju terapii,zabieg rozlużnia mięsnie twarzy,przez co rysy wydaja się łagodniejsze i młodsze

 

 

Ilona F. (lat 31)

(poniedziałek, 03. czerwiec 2013 23:30)

Zgłosiłam się do pana Przemka na masaże refleksologiczne z dolegliwościami, które dokuczały mi od lat, a leczenie farmakologiczne i fizjoterapia nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Dokuczał mi ból kręgosłupa w odcinku szyjnym, permanentnie zatkany nos oraz katar spływający w nocy po tylnej ścianie gardła. Właściwie już po trzecim zabiegu katar ustąpił, a po całej serii zabiegowej nie mam już zatkanego nosa i żadnego bólu kręgosłupa. Utrapieniem był też szczękościsk wywołany stresem oraz nadmierna potliwość stóp i dłoni, co minęło jak ręką odjął. Od lat miewałam tez problemy trawienne - po posiłku pojawiały się wzdęcia, gazy i bóle brzucha. Byłam tak przyzwyczajona do tego, że nie zauważyłam jak mi to przeszło, tzn. dopiero po jakimś czasie od skończenia serii zabiegowej zorientowałam się, że mogę zjeść kapustę czy cebulę. Poprawiło się także krążenie - wcześniej miewałam zimne stopy i ręce, a obecnie od kilku tygodni nie muszę zakładać skarpetek na noc. Sam zabieg w sobie jest bardzo relaksujący, ale również momentami bolesny. Mnie najbardziej bolały receptory związane z układem pokarmowym. Oczywiście faza oczyszczania się organizmu z toksyn była trochę uciążliwa, ale warto było ją przetrwać dla obecnego komfortu. Po zabiegu czułam się zrelaksowana i bardzo dobrze spałam. Polecam każdemu ten typ terapii – naturalnej , a przede wszystkim w bardzo przytulnym i czystym gabinecie pana Przemka.

 

 

Urszula Rak

(środa, 01. maj 2013 22:06)

Miałam okazję korzystania z zabiegu masażu japońskiego twarzy. Od początku zrobił na mnie wrażenie pełen profesjonalizm Pana Przemysława. Masaż jest bardzo przyjemny i odprężający. Mozna się w pełni zrelaksować. Twarz po zabiegu jest naprawdę gładka. Na pewno nie przestanę korzystać z tych zabiegów.

 

 

Iwona Janiec

(wtorek, 30. kwiecień 2013 22:41)

Polecam refleksoterapie twarzy u Pana Przemysława. Odprężenie na maksa aż nie chce się schodzić ze stołu i wracać do domu. Jest to jak narkotyk bo już byłam kilka razy na masażu twarzy i nie mogę doczekać się następnego razu ;)

 

 

Małgorzata Glazer

(środa, 24. kwiecień 2013 21:46)

W przemiłej ,relaksującej atmosferze  profesjonalnie wykonany zabiegkosmetyczny na twarz. POLECAM wszystkim paniom.!!Czas na odnowę.

 

 

Dorota S.

(środa, 24. kwiecień 2013 11:29)

Bańka - rok temu pierwszy raz korzystałam z masażu bańką. Moja wiara w masaże jako czynnik odchudzajacy jest znikoma ale ze wzgledu na dość masywne uda + cellulit oraz początek lata postanowilam spróbować. Boli!!! ale w wykonaniu p.Przemka nie jest źle, potrafił dobrać nacisk tak że wytrzymałam całą serie!  Do masażu użyto oliwki o b.przyjemnym neutralnym zapachu, nie było efektu tłustej , klejącej się skóry, a raczej głębokiego nawilżenia. Czy dało efekt? Tak i to ponad moje wyobrażenie, skóra jędrna,gładka,celluli do tej pory /a minął rok / niewielki.  W tym roku seria dla przypomnienia, polecam!

 

 

Dorota S.

(środa, 24. kwiecień 2013 11:29)

Mam ponad 50 lat,skórę zadbaną ale zmarszczki widoczne i daleko jej do okresu mlodzieńczego. Z dużym sceptycyzmem podeszłam do zabiegu i ...Z zabiegu niewiele pamiętam, pełen relax , uciski, maseczki... Wyszłam z odczuciem jakbym była na urlopie a właściwie po, no i skóra gładka, miła w dotyku, jakby ładniejsza. Dużo pracuję i do kontynuacji skloniło mnie głównie odczucie głębokiego relaksu. Przychodziłam w/g zaleceń p.Przemka, czasami zdażyło mi się opuscić zabieg ale raczej pilnowałam grafiku. Efekt b.dobry, znajomi pytaja jakich kosmetyków używam, a ja ich używam coraz mniej! Wyglądam dużo lepiej niż przed zabiegami. Na pewno bedę kontynuować.  Na koniec podziękowanie dla p.Przemka - kulturalny, dokladny, spokojny i cierpliwy, to atmosfera zabiegu też dużo znaczy i nie mówię o bogatym wnętrzu współczesnych gabinetów gdzie czuję się jak kolejny klient, tu ja byłam ważna i tylko mnie był poswiecony czas. Brawo, dobrze że są jeszcze takie miejsca!

copyright © 2014 Relax&Beauty

created by gostraight.pl