Japoński CosmoLifting jest nieinwazyjną drogą do odmłodzenia twarzy i nadania jej naturalnymi metodami młodszego wyglądu. Przy jednoczesnym pełnym zrelaksowaniu ciała i umysłu. 

Terapia neuro-odruchowa Sorensensistem™ to niezwykle odprężająca, a jednocześnie skuteczna metoda na wszelkie problemy bólowe i różnego rodzaju zaburzenia funkcjonowania organizmu. 

CosmoEye w szczególności polecany jest osobom z takimi problemami jak: worki pod oczami, zmarszczki wokół oczu, cienie pod oczami, opuchlizny oczu, opadające powieki...

Refleksologia stóp to relaks i regeneracja w jednym, to skuteczne rozwiązanie m.in. na takie problemy, jak: obolałe i opuchnięte nogi, bóle głowy, zaburzenia hormonalne, zaburzenia snu i wiele, wiele innych!

Jest bardzo skuteczny na problemy z cellulitem, poprawia wyraźnie jędrność skóry, pomaga modelować sylwetkę, przyśpiesza przemianę materii i ułatwia spalanie tłuszczu...

Wykonywany jest w oparciu o techniki masażu szwedzkiego i technik orientalnych. Powolne ruchy mają działanie antystresowe i uspokajające.

Masaż klasyczny, na zachodzie nazywany jest również masażem szwedzkim. Masaż ten ma na celu pobudzenie przepływu krwi i limfy w organizmie oraz rozluźnienie spiętych mięśni.

Naturalne kosmetyki INCAearth sygnowane przez Lone Sorensen.

copyright © 2020 Relax&Beauty Warszawa